VİRÜSLERE KARŞI ETKİLİ 'ANTİBAKTERİYEL JEL' class=

VİRÜSLERE KARŞI ETKİLİ 'ANTİBAKTERİYEL JEL'

  • 06-Mart-2020
  • 1389

Ağırlıklı olarak hastane,muayenehane,kişisel hijyeni korumada ve sürdürmede okullarda ve toplu taşıma alanlarında kısacası kalabalık ve hızlı bir şekilde dezenfekte olmaya ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılan antibakteriyel jeller, şu sıralar herkesin çantasına atıp çıktığı,yanından ayırmadığı bir ürün haline gelerek popüleritesini sürdüyor.

Suya ve sabuna dokunmadan, nerede olursanız olun sizin için anında hijyenik bir ortam oluşturan bu jelleri bizde Labser olarak ürettiğimiz PRO + HI-JEEN marka ismimiz ile hizmetinize sunuyoruz.

Son birkaç ay içerisinde ortaya çıkan ve hıza yayılan Corona virüsü için özel tasarlayıp bu salgın ile baş etmeyi amaçladık.Bakterilerin %99 unu yok etmeyi başaran,vitamin boncukları ve gliserin bakımından zengin, ellerinizi hassas tutan, yerli üretim PRO + HI-JEEN dezenfektanlar farklı kokuları, şık ambalajları ve sağladığı verim ile de alanında başarı yakalamış ve Dünya çapında da en çok tercih edilen ürün haline gelmiştir.Portföyü oldukça geniş olan PRO + HI-JEEN jeller çocuklar için de yetişkinler içinde kullanıma uygundur.

Özenle hazırlanan etkili formülü ve temiz içeriği ile siz kullanıcılara yenilikçi ve güvenilir bir avantaj sağlayacaktır.