Neden Antifog Kullanmalıyız? class=

Neden Antifog Kullanmalıyız?

  • 27-Kasım-2018
  • 1935

Gözlük kullanıcıların en büyük sorunlarından biri , soğuk ve sıcak havala geçişleri arasında camların buğulanmasıdır. Bu durum hem sağlık açısından gözlerimize zarar vermekte hem de net görmemizi engellemektedir.

Gözlük kullanıcıların en büyük sorunlarından biri ,  soğuk ve sıcak havala geçişleri arasında camların buğulanmasıdır. Bu durum hem sağlık açısından gözlerimize zarar vermekte hem de net görmemizi engellemektedir.  Laboptic/Antifog ile gözlük kullanıcılarının  bu sorununa kesin çözüm getirmiş bulunuyoruz. 
Kimyagerimizin hazırlamış olduğu Laboptic/Antifog solüsyonu ve tek kullanımlık ıslak mendil ile bu sorun tamamen ortadan kaldırılmıştır.

LabOptic/Antifog Solüsyon Kullanım Şekli : 
Günde 1 kere Antifog solüsyonu gözlük camınızın ön ve arka yüzüne püskürtünüz ve microfiber bez ile çok bastırmadan hafif şekilde solüsyonu dağıtınız. Böylelikle gözlük camlarınızı hem temiz tutmuş hemde  buğulanmaya karşı önlemiş olacaksınız. 

Laboptic/Antifog Tek kullanımlık Islak Mendil Kullanım Şekli :
Günde 1 kere Antifog Islak Mendil ile gözlük camlarınızın ön ve arka yüzünü çok bastırmadan temizleyiniz. Daha sonra bez ile temizlemeniz gerekmemektedir. Böylelikle gözlük camlarınızı hem temiz tutmuş hemde  buğulanmaya karşı önlemiş olacaksınız.